/
Офіси та Паркінг

ЖК RICHMOND – житлова і комерційна нерухомість для вигідного інвестування

Респектабельний житловий комплекс Річмонд став архітектурним надбанням Печерського району, це один з найбажаніших будинків для життя в столиці. Класичні квартири, видові студії і дворівневі апартаменти вже готові зустрічати нових власників, також в комплексі продаються просторі нежитлові приміщення з фасадним входом. Місцезнаходження ідеальне для відкриття нового офісу, популярного салону або мережевого магазину.

Двоповерховий підземний паркінг – вигідне і доступне рішення для автовласників, яким знайомі труднощі з паркування на вулиці і платній автостоянці. У власному дворі не завжди вдається знайти безпечне місце для автомобіля, а сучасні прибудинкові території «без машин» зовсім не призначені для стоянки.

Простора парковка – це необхідність для кожної сім'ї, в якій є хоча б одна автівка. В Richmond ви самі виберете найбільш зручну територію для стоянки авто і електромобіля.

Власне паркомісце в Річмонд – надійний будинок для машини

Кожен автовласник воліє спокою і впевненості в тому, що авто знаходиться на безпечній території, в кроковій доступності від будинку. В Richmond створені всі умови для цього:

  • зручний заїзд на 2-рівневу підземну стоянку;
  • 141 паркомісце від 8,7 кв.м до 34,1 кв.м;
  • 10 точок для електромобілів;
  • примусова вентиляція приміщення;
  • евакуаційний виїзд;
  • автоматичне пожежогасіння, аварійна протидимова вентиляція;
  • відеоспостереження і цілодобова охорона.

Комерційна нерухомість без посередників

Місце на автостоянці – це ваша власність, ним не скористається ніхто сторонній без вашого дозволу. Машина цілий рік захищена від сонця і снігу, випадкових пошкоджень і протиправних посягань. Нежитлові приміщення і власні паркувальні місця – великий бонус для жителів Печерська і киян, яким подобається цей район. Комерційна нерухомість і квартири комплексу – це продумані комфортабельні рішення преміум-класу для безтурботного життя і успішного бізнесу за цінами від забудовника.